X

Všeobecné obchodní podmínky

Níže naleznete naše VOP, které jsou v souladu s právními předpisy v České republice a obsahují obvyklé body a ujednání.

Rozsah

Obchodní vztah mezi Lollipop Trading s.r.o. (Dále jen LT) a kupujícím se řídí následujícími podmínkami platnými v době objednání zboží. Jiné podmínky mezi kupujícím a LT existují pouze v případě, že jejich platnost byla výslovně s LT písemně dohodnuta.

Zákazník potvrzuje během objednávání, že je plnoletý a tedy způsobilý k objednávání zboží.

Nabídka, objednávka, cena

1) Tyto prodejní a dodací podmínky jsou platné pro všechny u nás závazně potvrzení objednávky. Další podmínky jsou závazné pouze v případě, že jsou s námi sjednány písemně. To platí i v případě, že zákazník bude odkazovat na zvláštní podmínky nákupu. Ústní dohody, které obsahují naše další povinnosti, jsou závazné pouze v případě, že budou mezi námi potvrzeny písemně.

2) Naše ceny jsou platné dnem uvedení na naši internetové stránce. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Platba

1) Kupní cena je splatná při objednávce. Výjimkou je pouze: Platba na dobírku

Objednávání, dodávka, převod rizika

1) S nákupní cenou a podmínkami koupě souhlasí zákazník v okamžiku závazného potvrzení objednávky. V případě tiskové chyby nebo chyby ve výpočtu na webové stránce prodejce u nákupní ceny je zákazník oprávněn odstoupit od smlouvy. Smlouva je uzavřena až pouze s obdržením potvrzení o provedené platbě a zboží je pak neprodleně odesláno. Pokud některá část objednaného zboží není k dispozici, bude zákazník neprodleně informován a peníze za chybějící zboží jsou vyplaceny zpět.

2) Cena dodání je stanovena ceníkem, který naleznete na naší stránce. Cena zahrnuje DPH platné ve Vašem státě.

3) Dodání je realizováno na dodací adresu určenou zákazníkem. Zákazník obdrží před předáním dopravcem písemné oznámení o dodání na e-mail.

4) Dodání LT. Při dodání musí být zákazník schopný zboží přijmout a zajistit mu odpovídající skladování. Riziko přechází na kupujícího, jakmile je dodávka zákazníkovi předána. Veškerá odpovědnost za škody odvozené z nesprávného použití dodávaných výrobků je vyloučena.

5) Dodací lhůty platí s výhradou nepředvídatelných překážek, a to zejména v případech vyšší moci. V každém případě z důvodu pozdního dodání jsou nároky na náhradu škody nebo odstoupení od smlouvy vyloučeny, pokud toto pozdní dodání nebude prokazatelně způsobeno z hrubé nedbalosti.
 
6) V případě dodávky  na Poštu nebo jiné místo je kupující povinen zajistit, aby byl příjem zboží. Náklady na zpětné zaslání zboží způsobené zákazníkem, budou zákazníkovi naúčtovány a zákazník s tím v rámci koupě souhlasí. To zahrnuje, například i to, že zásilka není převzata bez předchozího upozornění.

8) Pokud není vyřešeno COD pak má LT nárok na správní poplatek ve výši CZK 500.00 bez. DPH, který v sobě zahrnuje náklady na dopravu, zpětné zaslání, poplatky pošty, dodací poplatek - stejně jako náklady na zabalení a manipulaci.

9) Zákazník je povinen poskytnout přesné informace. Jedná se o tato zákaznická data - jméno, adresu, e-mailovou adresu. Jejich změnu je zákazník povinen neprodleně oznámit LT. LT odešle zákazníkovi ihned po obdržení objednávky e-mail s rekapitulací zákaznických dat a číslem objednávky, ale pouze na na zadanou e-mailovou adresu. Zákazník musí zajistit, aby jeho nebo jim určený e-mailový účet byl pro něj přístupný, aby mohl přijímat e-mailové zprávy týkající se dodání zboží. Na problémy s přetížením, nebo zrušením e-mailového účtu nebude brán zřetel.

10) U některých zemí neúčtujeme zákazníkům náklady spojené s dodáním vzhledem k objemu zakoupeného zboží. Dojde-li k zpětnému vrácení části zboží, nebo celé objednávky budeme nuceni si náklady za přepravu nárokovat z částky, kterou Vám budeme vracet za zpětně odeslané zboží. Toto pravidlo neplatí v případě výměny zboží za jiné.

Výhrada vlastnictví

1) Až do úplného vypořádání všech pohledávek vůči zákazníkovi zůstává dodané zboží majetkem LT.

Záruka, reklamace a stížnosti

1) Zákazník je povinen zkontrolovat detailně dodávku ihned po jejím převzetí. V případě neúplné dodávky nebo objevení závady musí zákazník do 48 hodin po obdržení dodávky písemně poštou ( nebo s využitím našeho kontaktního formuláře), jinak doručení písemnosti musí být bezpodmínečně přijato, pro  uplatnění nároků na náhradu škody. Nevhodné skladování nebo manipulace po převzetí zboží kupujícímu vylučuje jakékoliv záruky.

Ochrana soukromí

1) Zákazník souhlasí se shromažďováním, zpracováním a využitím osobních údajů pro řádné zajištění obchodu. Zákazník souhlasí se zasíláním dokumenty (např.: akce, speciální nabídky, …), faxem nebo e-mailem společností LT.

Datum: listopad 2014

Důležité:
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 • Newsletter

  Newsletter

 • Dopravné

  • Rychlá dodávka - S GLS kurýrem dodáváme do 24 hodin
  • Dodávka poštou - dodáváme také českou poštou
  • Chcete dobírku? - U pošty či GLS to není problém.
 • Servis

  Servis

  Pokud je zákazník spokojený, pak jsme také my spokojeni! Pro Activeguy je spokojenost zákazníků velmi důležitá! Všechny naše zásilky jsou diskrétní, pojištěné a dodávány pod jedinečným číslem zásilky. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na naší webové stránce. Všechny novinky můžete najít v našem Newsblogu.

 • Kdo je activeguy.cz

  Kdo je activeguy.cz

  Activeguy je speciální internetový obchod s nabídkou erotického zboží pro muže – Made for Men!

  Ať už jsi heterosexuál nebo gay, pár nebo single - sexuální hračky oživí jakoukoliv ložnici. Kvalitní pomůcky a nejnovější trendy od Activeguy.