X

Informace o cenách přepravy

Všeobecné informace:

Vaše objednávka bude zpracována v okamžiku jejího přijetí našim systémem. Všechny nabízené produkty, pokud není v popisu výrobku uvedeno jinak, mohou být okamžitě odeslány. Vezměte prosím na vědomí, že pokud budete platit za objednávku předem na náš účet může být platba provedena pouze jednou částkou v plné výši. Bankovní převod obvykle trvá do 24 hodin.

Po odeslání zboží Vám zašleme potvrzovací e-mail s informacemi o přepravě. Prosím, ujistěte se, že je Vaše e-mailová schránka plně funkční a může přijímat e-maily (např. Přeplněná schránka *:-)*). Obdržíte také sledovací kód (GLS, POŠTY). Od té chvíle můžete sledovat svou zásilku v reálném čase a získávat informace o jejím statusu.

Do nákladů na doprava je již připočteno 21% DPH, náklady na balení a manipulaci. Veškeré dodávky jsou zabaleny a dodávány pouze v diskrétních a zcela neutrálních obalech bez dodatečných  informací o dodavateli.

Poznámka k dodání do výdejních míst:

Dodáváme také do DHL výdejních míst. Vyberte prosím přepravu "DHL". Pouze DHL (Německá Pošta) umožňuje dodávání do výdejních míst. Prosím, zadejte data do pole "Doručovací adresy". Níže můžete nalézt informace o všech důležitých polích, která je důležité vyplnit pro dodání do výdejního místa. Věnujte prosím zvýšenou pozornost překlepům: DHL zasílá zpět a zpoplatní zásilky i při nejmenší chybě. Více informací o dodávání do výdejních míst naleznete v sekci "Info k dodávání do výdejních míst". 
 

 Cílová země Doprava zdarma GLS (dní k doručení*) POŠTA (dní k doručení)
 
Česká republika nad 2000 CZK (GLS a Pošta) 89 CZK (1-2) 110 CZK (2-3)

Polsko
Slovensko
nad 2000 CZK (GLS) 190 CZK (2-3) 380 CZK (4-10)

Rakousko nad 2000 CZK (GLS) 190 CZK (2-3) 380 CZK (4-10)

Německo nad 2000 CZK (GLS) 190 CZK (2-3) 380 CZK (4-10)

Belgie
Bulharsko
Dánsko
Francie
Finsko
Velká Británie
Itálie
Lucembursko
Nizozemí
Rumunsko
Švédsko
Slovinsko
Maďarsko
nad 4000 CZK (GLS) 620 CZK (3-5) 380 CZK (4-10)

Estonsko
Řecko
Irsko
Chorvatsko
Lotyšsko
Litva
Lichtenštejnsko
Malta
Portugalsko
San Marino
Švýcarsko
Španělsko
Kypr
--- --- 380 CZK  (4-10)

       

* Dodací lhůta je uvedena v pracovních dnech (mimo sobot, nedělí a svátků) - Standardní dodací lhůty - bez záruky

CLO a daně

U zásilek mimo EU (Švýcarska, Kanárských ostrovů a další) bude Vaše objednávka připravena na proclení ve Vaší zemi. My v Activeguy jsme si vědomi, že je velmi důležité pro Vás připravit všechny potřebné doklady. Nebudete mít žádné potíže s celním odbavením, jelikož ho vyřídíme za Vás. Poznámka – poneseme za Vás všechny vzniklé poplatky, jako clo, daně z dovozu z prodeje. To byste platili v případě vlastního dovozu u klasického dopravce!


 • Newsletter

  Newsletter

 • Dopravné

  • Rychlá dodávka - S GLS kurýrem dodáváme do 24 hodin
  • Dodávka poštou - dodáváme také českou poštou
  • Chcete dobírku? - U pošty či GLS to není problém.
 • Servis

  Servis

  Pokud je zákazník spokojený, pak jsme také my spokojeni! Pro Activeguy je spokojenost zákazníků velmi důležitá! Všechny naše zásilky jsou diskrétní, pojištěné a dodávány pod jedinečným číslem zásilky. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na naší webové stránce. Všechny novinky můžete najít v našem Newsblogu.

 • Kdo je activeguy.cz

  Kdo je activeguy.cz

  Activeguy je speciální internetový obchod s nabídkou erotického zboží pro muže – Made for Men!

  Ať už jsi heterosexuál nebo gay, pár nebo single - sexuální hračky oživí jakoukoliv ložnici. Kvalitní pomůcky a nejnovější trendy od Activeguy.