X

Způsoby platby

Pro zaplacení Vaší objednávky si zvolte jednu z možností. Podrobný přehled najdete níže. Veškeré platby jsou prováděny v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy.
 

 Země Dobírka PayU
Připravujeme
Sofort PayPal Platba předem Kreditní karta
 
Česká republika Nachnahme/COD   Sofortüberweisung Pay Pal Vorkasse/Prepay Kreditkarte

Polsko Nachnahme/COD     Pay Pal Vorkasse/Prepay Kreditkarte

Slovensko Nachnahme/COD   Sofortüberweisung Pay Pal Vorkasse/Prepay Kreditkarte

Rakousko       Pay Pal Vorkasse/Prepay Kreditkarte

Německo       Pay Pal Vorkasse/Prepay Kreditkarte

Ostatní země       Pay Pal Vorkasse/Prepay Kreditkarte

             

Možnosti platby

Níže najdete přehled platebních možností. Všimněte si, že ne každý způsob platby je k dispozici pro každou zemi příjemce. Jaké platební možnosti pro Vaši zemi jsou možné, naleznete výše v tabulce.

sofortbanking

Pokud máte více než jen jedno internetové bankovnictví, můžete využít Sofortuberweisung (TÜV platbu). Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na stránku sofortbanking. Prosím připravte si své údaje pro přístup do internetového bankovnictví (PIN / TAN). Zboží bude odesláno po úspěšně dokončené transakci IHNED!

Kreditní karty (MC /VISA)

Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platebního poskytovatele Wirecard. Tam zadáte svá data pro platbu kreditní kartou (MasterCard a Visa). Ověřené karty: Mnoho bank požaduje pouze verifikaci karty. Některé vyžadují heslo, které je dodatečně požadované během platebního procesu on-line platby. Pokud Vaše karta nevyžaduje registraci, tak také můžete využít tento způsob zaplacení. V případě dotazů, kontaktujete prosím svou banku. Zboží bude odesláno po úspěšně dokončení transakci IHNED!

PayPal

Po objednání, budete automaticky přesměrováni na platebního poskytovatele PayPal. Tam se provede platba. Zboží bude odesláno po úspěšně dokončené transakci IHNED!

Dobírka

Váš balíček bude dodáván doručovací službou. Zaplacení se provede přímo během Vaší dodávky. Zboží bude odesláno po úspěšném dokončení Objednávky! K této možnosti platby jsou přičteny další poplatky spojené s dobírkou!

Bankovní převod

Můžete převést cenu objednávky částku přímo na náš účet. Zboží bude odesláno ihned po přijetí platby. Provádíte-li převod mimo EU ujistěte se, že všechny náklady spojené s převodem jsou hrazeny Vámi.

Bankovní údaje pro platby v CZK

Česká spořitelna
Číslo účtu: 3862390309 / 0800
IBAN: CZ1908000000003862390309
BIC: GIBACZPX


Adresa:
Česká spořitelna
nám. Arnošta z Pardubic 166
26101  Příbram
Česká republika

Bankovní údaje pro platby v EUR

Oberbank Linz
IBAN: AT871500000821061835
BIC: OBKLAT2L


Adresa:
Oberbank Linz
Untere Donaulände 28
4020 Linz
Österreich
 

 • Newsletter

  Newsletter

 • Dopravné

  • Rychlá dodávka - S GLS kurýrem dodáváme do 24 hodin
  • Dodávka poštou - dodáváme také českou poštou
  • Chcete dobírku? - U pošty či GLS to není problém.
 • Servis

  Servis

  Pokud je zákazník spokojený, pak jsme také my spokojeni! Pro Activeguy je spokojenost zákazníků velmi důležitá! Všechny naše zásilky jsou diskrétní, pojištěné a dodávány pod jedinečným číslem zásilky. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na naší webové stránce. Všechny novinky můžete najít v našem Newsblogu.

 • Kdo je activeguy.cz

  Kdo je activeguy.cz

  Activeguy je speciální internetový obchod s nabídkou erotického zboží pro muže – Made for Men!

  Ať už jsi heterosexuál nebo gay, pár nebo single - sexuální hračky oživí jakoukoliv ložnici. Kvalitní pomůcky a nejnovější trendy od Activeguy.