X

O nás

Hezké, že se zajímáte o naší společnost. Jistě - také chcete vědět, kde jste nakupovali. Zde je stručný přehled o naší společnosti za posledních několik let. Naše společnost se zabývá již několik let prodejem erotických pomůcek pro muže. Lollipop Trading byla založena v roce 2010 v Anglii. V následujícím roce 2011, byla založena pobočka v Rakousku a umístěn zde sklad zboží. 2013 byla založena pobočka v České Repuplice pod názvem LOLLIPOP Trading s.r.o.

Všechny produkty, které nabízíme, máme skladem a můžeme je také ihned expedovat. Je pro nás důležité, že dostanete objednané výrobky okamžitě. Všechny balíčky jsou zasílány v diskrétním obalu!

LOLLIPOP Trading s.r.o.
nám. Komenského 536
26301 Dobříš
IČ: 251 67 634
DIČ: CZ 251 67 634


Máte-li dotaz - potřebujete pomoci:
Napište nám e-mail - Kontakt

Copyright
 
Jakákoliv reprodukce, i částečná kopie obsahu a grafiky a jakékoli napodobení designu bez výslovného souhlasu vedení a autora je zakázáno. Každý, kdo používá nebo napodobuje (i částečně), aniž by získal potřebná práva, se dopouští porušení autorských práv, které má právní důsledky.

Právní doložka
 
Upozornění: I přes pečlivou kontrolu nepřebíráme žádnou odpovědnost za obsah externích odkazů. Neseme plnou odpovědnost za obsah našich internetových stránek.
 
Chyby a omyly vyhrazeny.

 • Newsletter

  Newsletter

 • Dopravné

  • Rychlá dodávka - S GLS kurýrem dodáváme do 24 hodin
  • Dodávka poštou - dodáváme také českou poštou
  • Chcete dobírku? - U pošty či GLS to není problém.
 • Servis

  Servis

  Pokud je zákazník spokojený, pak jsme také my spokojeni! Pro Activeguy je spokojenost zákazníků velmi důležitá! Všechny naše zásilky jsou diskrétní, pojištěné a dodávány pod jedinečným číslem zásilky. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na naší webové stránce. Všechny novinky můžete najít v našem Newsblogu.

 • Kdo je activeguy.cz

  Kdo je activeguy.cz

  Activeguy je speciální internetový obchod s nabídkou erotického zboží pro muže – Made for Men!

  Ať už jsi heterosexuál nebo gay, pár nebo single - sexuální hračky oživí jakoukoliv ložnici. Kvalitní pomůcky a nejnovější trendy od Activeguy.